ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Художнє гравіювання

Художнє гравіювання на металевих поверхнях дуже популярне. Воно має дуже дорогий і стильний вигляд, замовляється клієнтами як для гравіювання на особистих речах, так і на подарунках або сувенірах.
Таке гравіювання ми можемо запропонувати клієнтам зробити в нашій майстерні. Ми можемо гравіювати зображення різної складності: від легкого витонченого нарису до складних фотографічних зображень з попередньою підготовкою ескіза або малюнка. Будь-яка фотографія, картинка, візерунок, орнамент обробляється на комп’ютері, а потім безконтактним способом наноситься верстатом на поверхню металевого предмета. Таким чином, виходить точне і довговічне зображення.

Для нанесення гравіювання потрібно макет гравійованого зображення і тексту. Якщо Ви не знайомі з векторними програмами, і макету як такого у Вас немає, то підготуйте в електронному варіанті усю інформацію для гравіювання (фото, текст, логотип і так далі), і вже на місці наш співробітник допоможе Вам зробити макет. Володіючи знаннями використання векторних програм, Ви можете самі підготувати макет. Нам підійде будь-який векторний формат. Макет повинен відповідати наступним вимогам:

– Неприпустиме використання растрових зображень;
– Об’єкти повинні мати масштаб 1: 1, розмір об’єктів у файлі задається в міліметрах;
– Усі елементи макету мають бути побудовані по мінімально можливій кількості точок;
– Неприпустиме використання блокування об’єктів, шарів;
– Допустиме використання текстових пояснень для виконання замовлення в файлі.