ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Промислове гравіювання

Успіх на ринку товарів і послуг багато в чому залежить від зовнішнього вигляду продукції, яку пропонує компанія. Зараз більшість іноземних і українських компаній, які дотримуються міжнародних стандартів роботи, ввели лазерну маркіровку деталей в якості обов’язкової. Нанесення маркіровки найчастіше використовують для донесення інформації про товар для споживача.

Ми пропонуємо свої послуги з нанесення лазерного гравіювання виробникам, яким треба нанести інформацію на малогабаритні металовироби будь-якої форми швидко і якісно (зразкові розміри виробу до 500х600х600, детальніше можна дізнатися у наших фахівців).

Ми виконуємо :
– маркіровку різних металовиробів;
– наносимо будь-яку технічну інформацію;
– логотипи компаній і фірм;
– нумерацію партій;
– штрих-коды і будь-які буквено-цифрові написи;
– QR- коди;
– написи на приладових панелях та ін.

Вироби з нанесеною безконтактним способом інформацією характеризуються надійністю і високою стійкістю. Крім того, цей вид маркіровки дозволяє захистити продукцію від підробки. Процес маркіровки повністю автоматизований і виключає виникнення помилок, а також мінімізує витрати часу на виробництво.

Ми запрошуємо до співпраці компанії, яким важливі не лише швидкість виконання роботи, але і якість гравіювання, індивідуальний комплексний підхід до кожного етапу виконуваних робіт і до кожного клієнта.